Jemné zloženie s posilňujúcim extraktom z myrhy a upokojujúcim extraktom z nechtíka spevňuje pokožku a robí ju odolnejšou voči tvorbe mozoľov a pľuzgierov.
Panenský organický kokosový olej od COSMOVEDA je vynikajúci na pečenie, praženie, smaženie, na chlieb, na nátierky a do omáčok. mip Kokosový olej je tiež vynikajúci pri výrobe kozmetických a masážnych olejov.
Nímový olej je rastlinný olej, ktorý sa získava zo semien a listov Neem stromu. Názov „Neem“ má korene v sanskrtskom slove „nimba“, čo znamená „dodavateľ dobrého zdravia“. mip
Bez fluoridov, 5-násobná ochrana s organickou echinaceou a vápnikom. Na základe obsahu vápniku odstraňuje zubný povlak a chráni zuby pred zubným kazom a zubným kameňom. Pre svieži dych a zdravé ďasná.
Tajomné a inšpirujúce. Sprchový krém so zmyselnou vôňou, zamatovou starostlivosťou, jemne čistí vďaka jemným povrchovo aktívnym látkam na rastlinnej báze a zachováva vlhkosť pokožky.
Starostlivo vyvážené prírodné zloženie s aloe vera a harmančekom ponúka rukám kompatibilné, jemné čistenie bez ich vysušovania. pH neutrálne zloženie s jemnou ošetrujúcou penou dáva vašim rukám pocit dobre upravenej pokožky, keď si ich umývate.
Olej vhodný na ošetrovanie pokožky bábätiek a detí. Je zložená len z dvoch surovín a to zo sezámového oleja a z výťažku z kvetov nechtíka. Sezamový olej má vysoký obsah nenasýtených mastých kyselín a vyživuje pokožku a výťažok z nechtíka vyhladzuje pokožku a podporuje jej regeneráciu.
Asafoetida, u nás známa ako Čertovo lajno, je mip živica rastliny Ferula asafoetida obsahujúca sulfidy a foetidy. Pre jej vynikajúcu chuť a trávenie podporujúce vlastnosti by mala byť súčasťou každej domácnosti a kuchyne.
CUKROVINA prírodného pôvodu - chutí a je sladká ako cukor - o 40% menej kalórií.
Vhodné aj pre diabetikov!
- čisto rastlinného pôvodu
- vyzerá, chutí a sladí ako cukor
- priateľské k zubom
- bez laktózy a bez lepku
Javorový sirup je sladidlo s obsahom cukru okolo 66%. Vďaka vysokej sladiacej sile sa dá šetrne dávkovať. Sirup okrem cukru obsahuje prírodný minerálny obsah javorovej šťavy.
Vynikajúca horká čokoláda s lieskovými orieškami bez cukru, sladená xylitolom. Je vhodná aj pre diabetikov. Neobsahuje ani lepok a živočíšne bielkoviny čiže je vhodá aj pre celiatikov či vegánov.
Tajomné a inšpirujúce. Sprchový krém so zmyselnou vôňou, zamatovou starostlivosťou, jemne čistí vďaka jemným povrchovo aktívnym látkam na rastlinnej báze a zachováva vlhkosť pokožky.