Hľadať Registrácia
Môj košík 0,00 €
Čítať viac
04 Feb
Skúsenosti s čajom Guduchi
Naše lahodné a osviežujúce ajurvédske čaje Guduchi® a Tulasi majú širokospektrálne účinky na ľudské zdravie, podporujú však hlavne imunitu a trávenie. Sú namiešané na základe ajurvédskych receptov zostavených s láskou, a vyrobené s použitím organických bylín a v úplnom súlade so starovekou ajurvédskou tradíciou. Prečítajte si aké skúsenosti s ním majú naši klienti.
čítať viac
Čítať viac
30 Jan
GUDUCHI® čaj so zázvorom
GUDUCHI® so zázvorom je zahrievajúca a zdravie podporujúca ajurvédska bylinná zmes zložená z lístkov a stoniek Guduchi (Tinospora Cordifolia) a zázvoru. Stimuluje trávenie a imunitu, spaľuje toxíny, a pomáha pri problémoch s dýchacím systémom.
čítať viac
Čítať viac
16 Nov
GUDUCHI - bylinka, ktorá chráni telo pred chorobami
​​​​​​​"Guduchi" je sanskritský názov pre Tinospora cordifolia – popínavého kru rastúceho v himalájskych lesoch. Už tisíce rokov je Guduchi jednou z najcennejších a najčastejšie používaných bylín v Ajurvéde - tradičnej indickej medicíne. Staroveké ajurvédske texty píšu o Guduchi ako o rastline, ktorá dodáva "špeciálnu životnú silu" a poskytuje nesmrteľnosť.
čítať viac
Čítať viac
16 Nov
AJURVÉDA – matka medicíny
Je to, čo je všeobecne zdravé, zdravé pre každého? Ajurvéda tvrdí že nie. Každý človek má inú psycho-fyziologickú konštitúciu, a preto je cesta každého človeka k optimálnemu zdraviu jedinečná...
čítať viac
Čítať viac
31 Jan
Organické potraviny: Sú bezpečnejšie a výživnejšie?
Pridal Gurkuda
Odhaľte rozdiely medzi organickými potravinami a ich tradične vypestovanými ekvivalentmi, čo sa týka ich výživnej hodnoty, bezpečnosti a ceny.
čítať viac
Čítať viac
31 Jan
6 spracovaných potravín, ktoré by ste mali vždy kupovať v organickej kvalite
Pridal Gurkuda
V dokonalom svete by ste mali dostatok času aj zdrojov na to, aby ste si pripravili jedlo vlastnoručne. Nebudeme si však klamať! Popri práci a spoločenským povinnostiam sa len málokto z nás priblíži k dokonalosti hrdiniek či hrdinov filmového plátna. A tak smerujeme v supermarketoch rovno do uličiek s hotovými jedlami. Riskujete však zdravie zakaždým, keď siahnete po niečom viaczložkovom?
čítať viac
Počet príspevkov na našom Blogu: 6