Skúsenosti s čajom Guduchi

Naše lahodné a osviežujúce ajurvédske čaje Guduchi® a Tulasi majú širokospektrálne účinky na ľudské zdravie, podporujú však hlavne imunitu a trávenie. Sú namiešané na základe ajurvédskych receptov zostavených s láskou, a vyrobené s použitím organických bylín a v úplnom súlade so starovekou ajurvédskou tradíciou. Prečítajte si aké skúsenosti s ním majú naši klienti:

Čaj Guduchi vrelo odporúčam. Posilnil mi imunitný systém, pôsobil močopudne a dokonca potlačil chuť na sladké a kávu. 

Denise Bezak

Čaj Guduchi, o ktorom som čítala v ajurvédskej medicíne som vyskúšala až vďaka Vám. Od príjemnej chuti citrónovej trávy až k pocitu pohody, pokojnej mysle a úpravy energie som s ním nadmieru spokojná. Po doštudovaní všetkých kladných účinkov môžem byť len rada že sa čaj stal mojim každodenným spoločníkom. 

Patricia Šidlíková

Čaj Guduchi ma širokospektrálne účinky, je veľmi chutný, a jeho chuť je lahodná. 

Viera Barnáková

Čaj Guduchi s mätou užívam ako súčasť ajurvédskej terapie na odporúčanie pani Juričič a s výsledkami som maximálne spokojná. Je veľmi príjemnej nevtieravej chuti a vône. Ja si ho podľa návodu varím, ale v rámci bežného pitného režimu ho pripravujem aj synovi slabší s pár kvapkami limetkovej šťavy. Nikdy by som nepovedala, že v lete môže byť teplý čaj taký osviežujúci :) 

Dagmar K.

Čaj Guduchi pijem pravidelne už 3 mesiace a teda môžem zodpovedne povedať aké pozitívne účinky má na moje tráviace ťažkosti s ktorými som k pani Juričić prišla. Okrem toho sa mi viditeľne zlepšila pleť, zmizli opuchy očí a zlepšila sa aj moja psychická pohoda. Rozhodla som sa že ho budem užívať dlhodobo.

Andrea Daničková

Čaj s Guduchi je veľmi chutný, má príjemnú sladkastú chuť, takže človek nemá pocit, že pije "liek" a užíva si ho :)

K.T.

Vynikajúci čaj na podporu trávenia a uvedomenia si liečivej sily byliniek v podaní matky prírody. Varenie a popíjanie čaju sa stane po čase rituálom. Človek si uvedomí že zdravie je iba jedno a vždy je v našich silách ho navrátiť do rovnováhy, ak nájdeme v sebe trpezlivosť. Tento čaj je liekom podľa ajurvédy, ktorá dokonale pozná telo. Určite odporúčam.

S.U.

Čaj je chuťovo veľmi príjemný a človek si rýchlo zvykne na jeho pravideľné pitie.

Z.V.

Posledné príspevky

6 ajurvédskych rád ako posilniť imunitu
6 ajurvédskych rád ako posilniť imunitu
Či už ide o nachladnutie, kašeľ, chrípku, pásový opar alebo niečo iné, takýmto nepríjemnostiam by sme sa najradšej úplne vyhli. Mať tak na výber, kto z nás by odmietol odolný imunitný systém? Všetci chceme byť zdraví a najradšej sa vyhli veškerým chorobám. Ako teda získať odolnú imunitu?
GUDUCHI® čaj so zázvorom
GUDUCHI® čaj so zázvorom
GUDUCHI® so zázvorom je zahrievajúca a zdravie podporujúca ajurvédska bylinná zmes zložená z lístkov a stoniek Guduchi (Tinospora Cordifolia) a zázvoru. Stimuluje trávenie a imunitu, spaľuje toxíny, a pomáha pri problémoch s dýchacím systémom.
GUDUCHI - bylinka, ktorá chráni telo pred chorobami
GUDUCHI - bylinka, ktorá chráni telo pred chorobami
​​​​​​​"Guduchi" je sanskritský názov pre Tinospora cordifolia – popínavého kru rastúceho v himalájskych lesoch. Už tisíce rokov je Guduchi jednou z najcennejších a najčastejšie používaných bylín v Ajurvéde - tradičnej indickej medicíne. Staroveké ajurvédske texty píšu o Guduchi ako o rastline, ktorá dodáva "špeciálnu životnú silu" a poskytuje nesmrteľnosť.
AJURVÉDA – matka medicíny
AJURVÉDA – matka medicíny
Je to, čo je všeobecne zdravé, zdravé pre každého? Ajurvéda tvrdí že nie. Každý človek má inú psycho-fyziologickú konštitúciu, a preto je cesta každého človeka k optimálnemu zdraviu jedinečná...